Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žinučių Kortelė

Standing Message Card “Post Animal”

Žinučių Kortelė Leiskite gyvūninių popierinių amatų rinkiniui perduoti jums svarbias žinutes. Įrašykite savo pranešimą į korpusą, tada išsiųskite kartu su kitomis voko viduje esančiomis dalimis. Tai yra linksma žinučių kortelė, kurią gavėjas gali surinkti ir parodyti. Priskiriami šeši skirtingi gyvūnai: antis, kiaulė, zebra, pingvinas, žirafa ir elniai. Gyvenimas su dizainu: Kokybiški dizainai turi galią pakeisti erdvę ir pakeisti jos vartotojų protus. Jie siūlo patogumą pamatyti, laikyti ir naudoti. Juos užburia lengvumas ir staigmenos elementas, praturtinantis erdvę.

Projekto pavadinimas : Standing Message Card “Post Animal”, Dizainerių vardas : Katsumi Tamura, Kliento vardas : good morning inc..

Standing Message Card “Post Animal” Žinučių Kortelė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.