Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lempa

Capsule Lamp

Lempa Iš pradžių lempa buvo sukurta vaikiškų drabužių prekės ženklui. Įkvėpimo semiasi žaislai iš kapsulių, kuriuos vaikai gauna iš prekybos taškų, paprastai esančių parduotuvių vitrinose. Pažvelgus į lempą, galima pamatyti ryškią spalvingų žaislų kapsulę, kiekviena nešančią norą ir malonumą, žadinantį jaunatvišką sielą. Kapsulių skaičių galima koreguoti ir turinį pakeisti taip, kaip jums patinka. Nuo kasdieninių smulkmenų iki specialių dekoracijų kiekvienas daiktas, kurį dedate į kapsules, tampa unikaliu savo pasakojimu, tokiu būdu išsikristalizuodamas jūsų gyvenimą ir proto būseną tam tikru metu.

Projekto pavadinimas : Capsule Lamp, Dizainerių vardas : Lam Wai Ming, Kliento vardas : .

Capsule Lamp Lempa

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.