Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Restorano Baro Stogas

The Atticum

Restorano Baro Stogas Restorano žavesys pramoninėje aplinkoje turėtų atsispindėti architektūroje ir apstatyme. Specialiai šiam projektui sukurtas juodas ir pilkas kalkinis tinkas yra vienas iš to įrodymų. Jo unikali, grubi struktūra eina per visus kambarius. Atliekant detalų atlikimą, buvo sąmoningai naudojamos tokios medžiagos kaip žaliavinis plienas, kurio suvirinimo siūlės ir šlifavimo žymės liko matomos. Tokį įspūdį patvirtina ir muntin langų pasirinkimas. Šiems šaltiems elementams kontrastuoja šiltas ąžuolas, rankomis obliuotas silkės parketas ir pilnai apželdinta siena.

Kilnojamas Paviljonas

Three cubes in the forest

Kilnojamas Paviljonas Trys kubeliai – tai įrenginys, pasižymintis įvairiomis savybėmis ir funkcijomis (žaidimų aikštelių įranga vaikams, visuomeniniai baldai, meno objektai, meditacijos kambariai, pavėsinės, nedidelės poilsio erdvės, laukimo kambariai, kėdės su stogais), galintis suteikti žmonėms šviežių erdvinių potyrių. Tris kubus galima lengvai gabenti sunkvežimiu dėl dydžio ir formos. Kalbant apie dydį, įrengimą (pasvirimą), sėdynių paviršius, langus ir pan., kiekvienas kubas yra suprojektuotas charakteringai. Trys kubeliai yra susiję su japonų tradicinėmis minimaliomis erdvėmis, tokiomis kaip arbatos ceremonijos kambariai, pasižymintys kintamumu ir mobilumu.

Daugiafunkcis Kompleksas

Crab Houses

Daugiafunkcis Kompleksas Didžiulėje Silezijos žemumos lygumoje vienas stebuklingas kalnas, apimtas paslapčių rūko, iškilęs virš vaizdingo Sobotkos miesto. Ten, gamtos peizažų apsuptyje ir legendinėje vietoje, planuojama įrengti Krabų namų kompleksą – tyrimų centrą. Kaip miesto atgaivinimo projekto dalis, ji turėtų atskleisti kūrybiškumą ir novatoriškumą. Vieta suburia mokslininkus, menininkus ir vietos bendruomenę. Paviljonų forma įkvėpta krabų, patenkančių į raibuliuojančią žolių jūrą. Naktį jos bus apšviestos, panašios į virš miestelio sklandančias ugniageses.

Vaistinė

Izhiman Premier

Vaistinė Naujasis Izhiman Premier parduotuvės dizainas buvo sukurtas siekiant sukurti madingą ir šiuolaikišką patirtį. Kiekvienam eksponuojamų daiktų kampui dizaineris naudojo skirtingą medžiagų ir detalių derinį. Kiekviena demonstravimo sritis buvo nagrinėjama atskirai, tiriant medžiagų savybes ir rodomas prekes. Sukurti medžiagų maišymą tarp Kalkutos marmuro, riešutmedžio, ąžuolo ir stiklo ar akrilo. Dėl to patirtis buvo pagrįsta kiekviena funkcija ir klientų pageidavimais, naudojant modernų ir elegantišką dizainą, suderinamą su pateikiamomis prekėmis.

Gamykla

Shamim Polymer

Gamykla Gamykla turi išlaikyti tris programas, įskaitant gamybos įrenginį, laboratoriją ir biurą. Apibrėžtų funkcinių programų trūkumas tokio tipo projektuose yra jų nemalonios erdvinės kokybės priežastys. Šiuo projektu siekiama išspręsti šią problemą, naudojant cirkuliacinius elementus atskiriant nesusijusias programas. Pastato dizainas sukasi aplink dvi tuščias erdves. Šios tuščios erdvės sukuria galimybę atskirti funkciškai nesusijusias erdves. Tuo pačiu metu veikia kaip vidurinis kiemas, kuriame kiekviena pastato dalis yra sujungta viena su kita.

Interjero Dizainas

Corner Paradise

Interjero Dizainas Kadangi svetainė yra kampinėje žemės sklype intensyvaus eismo mieste, kaip ji gali rasti ramybę triukšmingoje kaimynystėje, išlaikant grindų pranašumus, erdvinį praktiškumą ir architektūrinę estetiką? Dėl šio klausimo dizainas iš pradžių buvo gana sudėtingas. Siekdamas iš esmės padidinti gyvenamosios vietos privatumą, išlaikant geras apšvietimo, vėdinimo ir lauko gylio sąlygas, dizaineris pateikė drąsų pasiūlymą sukurti vidinį kraštovaizdį. Tai yra, pastatyti trijų aukštų kubinį pastatą, o priekinį ir galinį kiemus perkelti į atriumą. , sukurti žalumos ir vandens kraštovaizdį.