Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pardavimo Centras

Shuimolanting

Pardavimo Centras Kinietiškas šio atvejo stilius įgauna rinkoje esantį tamsiai kavos raudoną žemės akmenį ir natūralaus grindų lango apšvietimo blanką, formuojantį kontrastą tarp šviesos ir šešėlio, virtualiojo ir tikrojo. Medinės grotelės iš aliuminio ir aliuminio, vario meno lotoso lapų gabalėliai vandens vaizdingoje vietoje, o kinų simbolių struktūros įrengimo menas poilsio zonoje yra "rašalo orchidėjų teismo" taškas. atvejis. Visų pirma, naudojant naujas raupų medžiagas, įprastas paryškinimas yra nepaprastas, tačiau taip pat išradingai sumažinamos paviršiaus išlaidos.

Projekto pavadinimas : Shuimolanting, Dizainerių vardas : Zhoumin Wei, Kliento vardas : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting Pardavimo Centras

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.