Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baldų Komplektas

ChuangHua Tracery

Baldų Komplektas „ChuangHua Tracery“ tinka namų dekoravimui, komercinei erdvei, viešbučiui ar studijai, kurios esmę įkvėpė „ChuangHua“, kiniškos langų grotelių modelis. Naudojant lakštinio metalo lankstymo technologiją ir dažant milteliniais dažais, ryškiai rausvomis spalvomis, išsiskiriančiomis vien tik balta spalva, kuri apšvietė jos šventinę išvaizdą, padarydama jas be metalo kieto, šalto ir sunkaus atvaizdo. Estetiškai paprastas, tvarkingas ir tvarkingas savo konstrukcijos pavidalu, kai šviesa praeina per lazeriu pjaustomą pėdsaką, ant aplinkinių sienų ir grindų iškylantis šešėlis, parodantis grožio žvilgsnį.

Projekto pavadinimas : ChuangHua Tracery, Dizainerių vardas : ChungSheng Chen, Kliento vardas : ACDC Creative.

ChuangHua Tracery Baldų Komplektas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.