Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Arbatos Virimo Aparatas

Grundig Serenity

Arbatos Virimo Aparatas „Serenity“ yra šiuolaikinis arbatos gamintojas, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas džiaugsmingiems vartotojams. Projekte daugiausia dėmesio skiriama estetiniams elementams ir vartotojo patirčiai, nes pagrindinis tikslas rodo, kad produktas turėtų skirtis nuo esamų. Arbatos virimo aparato dokas yra mažesnis nei korpusas, leidžiantis produktui pažvelgti į žemę ir suteikti unikalią tapatybę. Šiek tiek išlenktas korpusas kartu su pjaustytais paviršiais taip pat palaiko unikalų produkto tapatumą.

Projekto pavadinimas : Grundig Serenity, Dizainerių vardas : Mert Ali Bukulmez, Kliento vardas : Arçelik A.Ş.

Grundig Serenity Arbatos Virimo Aparatas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.