Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Interjero Dizainas

Eataly

Interjero Dizainas „Eataly Toronto“ yra pritaikytas atsižvelgiant į mūsų augančio miesto niuansus ir yra skirtas sustiprinti ir papildyti socialinius mainus per universalų puikių itališkų maisto produktų katalizatorių. Tik dera, kad tradicinis ir ištvermingas „passeggiata“ yra „Eataly Toronto“ dizaino įkvėpėjas. Šis nesenstantis ritualas rodo, kad italai kiekvieną vakarą eina į pagrindinę gatvę ir aikštę, pasivaikščioti ir bendrauti bei retkarčiais sustoti baruose ir parduotuvėse. Ši patirčių serija reikalauja naujo intymaus gatvių masto „Bloor and Bay“.

Projekto pavadinimas : Eataly, Dizainerių vardas : Unique Store Fixtures, Kliento vardas : Unique Store Fixtures.

Eataly Interjero Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.