Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcis Kompleksas

Crab Houses

Daugiafunkcis Kompleksas Didžiulėje Silezijos žemumos lygumoje vienas stebuklingas kalnas, apimtas paslapčių rūko, iškilęs virš vaizdingo Sobotkos miesto. Ten, gamtos peizažų apsuptyje ir legendinėje vietoje, planuojama įrengti Krabų namų kompleksą – tyrimų centrą. Kaip miesto atgaivinimo projekto dalis, ji turėtų atskleisti kūrybiškumą ir novatoriškumą. Vieta suburia mokslininkus, menininkus ir vietos bendruomenę. Paviljonų forma įkvėpta krabų, patenkančių į raibuliuojančią žolių jūrą. Naktį jos bus apšviestos, panašios į virš miestelio sklandančias ugniageses.

Vaistinė

Izhiman Premier

Vaistinė Naujasis Izhiman Premier parduotuvės dizainas buvo sukurtas siekiant sukurti madingą ir šiuolaikišką patirtį. Kiekvienam eksponuojamų daiktų kampui dizaineris naudojo skirtingą medžiagų ir detalių derinį. Kiekviena demonstravimo sritis buvo nagrinėjama atskirai, tiriant medžiagų savybes ir rodomas prekes. Sukurti medžiagų maišymą tarp Kalkutos marmuro, riešutmedžio, ąžuolo ir stiklo ar akrilo. Dėl to patirtis buvo pagrįsta kiekviena funkcija ir klientų pageidavimais, naudojant modernų ir elegantišką dizainą, suderinamą su pateikiamomis prekėmis.

Gamykla

Shamim Polymer

Gamykla Gamykla turi išlaikyti tris programas, įskaitant gamybos įrenginį, laboratoriją ir biurą. Apibrėžtų funkcinių programų trūkumas tokio tipo projektuose yra jų nemalonios erdvinės kokybės priežastys. Šiuo projektu siekiama išspręsti šią problemą, naudojant cirkuliacinius elementus atskiriant nesusijusias programas. Pastato dizainas sukasi aplink dvi tuščias erdves. Šios tuščios erdvės sukuria galimybę atskirti funkciškai nesusijusias erdves. Tuo pačiu metu veikia kaip vidurinis kiemas, kuriame kiekviena pastato dalis yra sujungta viena su kita.

Interjero Dizainas

Corner Paradise

Interjero Dizainas Kadangi svetainė yra kampinėje žemės sklype intensyvaus eismo mieste, kaip ji gali rasti ramybę triukšmingoje kaimynystėje, išlaikant grindų pranašumus, erdvinį praktiškumą ir architektūrinę estetiką? Dėl šio klausimo dizainas iš pradžių buvo gana sudėtingas. Siekdamas iš esmės padidinti gyvenamosios vietos privatumą, išlaikant geras apšvietimo, vėdinimo ir lauko gylio sąlygas, dizaineris pateikė drąsų pasiūlymą sukurti vidinį kraštovaizdį. Tai yra, pastatyti trijų aukštų kubinį pastatą, o priekinį ir galinį kiemus perkelti į atriumą. , sukurti žalumos ir vandens kraštovaizdį.

Gyvenamasis Namas

Oberbayern

Gyvenamasis Namas Dizainerė mano, kad erdvės gilumas ir reikšmingumas gyvena tvarumu, kylančiu iš tarpusavyje susijusio ir nuo ko priklausomo žmogaus, erdvės ir aplinkos vienybės; Taigi, naudojant milžiniškas originalias medžiagas ir perdirbtas atliekas, koncepcija įgyvendinama dizaino studijoje, namų ir biuro derinyje, siekiant sukurti dizaino stilių, kuris derėtų su aplinka.

Gyvenamasis

House of Tubes

Gyvenamasis Projektas yra dviejų pastatų, apleisto 70-ųjų ir dabartinės eros pastato, susiliejimas, o juos sujungti skirtas elementas yra baseinas. Tai projektas, kurio pagrindinė paskirtis – 1-oji – 5 narių šeimos rezidencija, 2-oji – meno muziejus, su plačiomis erdvėmis ir aukštomis sienomis priimti daugiau nei 300 žmonių. Dizainas kopijuoja galinio kalno formą – miesto ikoninį kalną. Projekte panaudotos tik 3 apdailos su šviesiais tonais, kad erdvės spindėtų natūralia šviesa, kuri projektuojama ant sienų, grindų ir lubų.