Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuras

Studio Atelier11

Biuras Pastatas buvo paremtas „trikampiu“ su stipriausiu originalios geometrinės formos vaizdiniu. Jei pažvelgiate žemyn iš aukštos vietos, galite pamatyti iš viso penkis skirtingus trikampius. Skirtingo dydžio trikampių derinys reiškia, kad „žmogus“ ir „gamta“ vaidina vietą, kur susitinka.

Projekto pavadinimas : Studio Atelier11, Dizainerių vardas : Studio Atelier11, Kliento vardas : Atelier11.

Studio Atelier11 Biuras

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.