Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ui Dizainas

Moulin Rouge

Ui Dizainas Šis projektas skirtas žmonėms, norintiems papuošti savo mobilųjį telefoną „Moulin Rouge“ tema, nors jie niekada nesilankė „Moulin Rouge“ Paryžiuje. Pagrindinis tikslas yra pasiūlyti patobulintą skaitmeninę patirtį, o visi dizaino veiksniai yra vizualizuoti Moulin Rouge nuotaiką. Vartotojai gali tinkinti iš anksto nustatytus dizaino ir piktogramas savo mėgstamiausiose vietoje paprastu bakstelėjimu ekrane.

Projekto pavadinimas : Moulin Rouge, Dizainerių vardas : Yuri Lee, Kliento vardas : Yuri Lee.

Moulin Rouge Ui Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.