Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Privatus Gyvenimas

House L019

Privatus Gyvenimas Visame name buvo naudojama paprasta, bet sudėtinga medžiagų ir spalvų koncepcija. Baltos sienos, medinės ąžuolo grindys ir vietinis kalkakmenis vonios kambariams ir kaminams. Tiksliai pagamintos detalės sukuria jautrios prabangos atmosferą. Tiksliai sudaryta vizija lemia laisvai plūduriuojančią L formos gyvenamąją erdvę.

Projekto pavadinimas : House L019, Dizainerių vardas : Stephan Maria Lang, Kliento vardas : Stephan Maria Lang Architektengesellschaft.

House L019 Privatus Gyvenimas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.