Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekybos Centras

Adagio Townplaza

Prekybos Centras Remiantis kaimynystės gyvensena, dizainas pritaikytas geriausiai žmonių poreikiams tenkinti. Tai suplanuota kaip gerai subalansuota vieta šeimoms, kad visi galėtų ja mėgautis. Jame yra pagrindinė aikštė, kurioje daugiausia sąveikos vyksta dienos metu ant žemės paviršiaus, antrasis aukštas yra sukurtas sveikatos, mados ir grožio tema, o 3 aukštas su poilsio baru ir restoranais, kurie atgyja nuo 14 val. Iki vidurnakčio. Vienas pagrindinių aspektų yra tas, kad 90% vienetų turi tiesioginį vaizdą iš bet kurios vietos. Parkavimas taip pat optimizuotas, nes dieną užimtos vietos naktimis yra laisvos.

Projekto pavadinimas : Adagio Townplaza, Dizainerių vardas : Adagio Townplaza, Kliento vardas : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza Prekybos Centras

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.