Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laikrodis

Zeitgeist

Laikrodis Laikrodis atspindi „zeitgeist“, kuris yra susijęs su išmaniosiomis, technologinėmis ir patvariomis medžiagomis. Aukštųjų technologijų gaminio veidą vaizduoja pusiau „Torus“ anglies korpusas ir laiko ekranas (šviesos skylės). Anglis, kaip praeities reliktas, pakeičia metalinę dalį ir pabrėžia funkcinę laikrodžio dalį. Tai, kad nėra centrinės dalies, rodo, kad novatoriški LED indikatoriai pakeičia klasikinį laikrodžio mechanizmą. Minkštą foninį apšvietimą galima reguliuoti pagal mėgstamiausią jų savininko spalvą, o šviesos jutiklis stebės apšvietimo stiprumą.

Projekto pavadinimas : Zeitgeist, Dizainerių vardas : Dmitry Pogorelov, Kliento vardas : NCC Russia.

Zeitgeist Laikrodis

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.