Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
„Bluetooth“ Laikrodis

Knotch

„Bluetooth“ Laikrodis Žmonės tikrina savo telefonus daugiau nei 150 kartų per dieną. Šiais laikais sukurti išmanieji laikrodžiai yra tik dar vienas mobilus įrenginys, esantis pačiame laikrodyje. „Akira Samson Design“ „mazgas“ yra išmanusis laikrodis, leidžiantis vartotojui gauti pranešimus / praleistus pranešimus iš „Bluetooth“ ryšio su telefonu ir pateikti grįžtamąjį ryšį, kad žmonės tikrintų savo telefoną rečiau. „Knotch“ turi gerą matomumą ir patogią vartotojo sąsają. „Knotch“ yra ekonomiškas laikrodis, todėl jaunimas, norintis sekti mados tendencijas ir tobulinti technologijas, gali lengvai sau tai leisti.

Projekto pavadinimas : Knotch, Dizainerių vardas : Akira Deng, Samson So, Kliento vardas : Akira Samson Design.

Knotch „Bluetooth“ Laikrodis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.