Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Rankų Darbo Klasikinės Lubos

Rayon

Rankų Darbo Klasikinės Lubos „Rayon“ yra rankomis pagamintos lubos, pagamintos iš medžio masyvo ąžuolo medienos, valgomajame privačiam klientui Egipte. Šio klasikinio prancūzų stiliaus kūrinio projektavimas ir vykdymas užtruko beveik vienerius metus. Egipto amatininkų rankdarbiai yra 4,25 m iki 6,80 m. Visi jie yra padengti rankdarbių medžio masyvo ąžuolo motyvais, o satino blizgesys ir patina buvo naudojami kuriant senovinį vaizdą. Dizaino koncepcija primena saulę su krepuskuliariais spinduliais. Spinduliai buvo sukurti siekiant išryškinti lapus ir šakas, išskiriančias liepsnojančią prancūziškos klasikos nuojautą.

Projekto pavadinimas : Rayon, Dizainerių vardas : Dalia Sadany, Kliento vardas : Dezines Dalia Sadany Creations.

Rayon Rankų Darbo Klasikinės Lubos

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.