Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcinis Įvyniojimas

Loop

Daugiafunkcinis Įvyniojimas „Loop“ yra daugiafunkcinis įvyniojimas jūsų drabužių spintai arba naudoti jūsų namuose. Kilpa yra 240cmx180cm. „Loop“ tekstilės paviršius ir struktūra yra 100% sukurti rankomis, naudojant rankinio mezgimo techniką, kilusią iš daugelio amžių. „Loop“ tekstilė yra 93 atskirai rankomis pagamintos plokštės, sujungtos kartu, kad būtų gautas vientisumas. „Loop“ naudoja 100% aukščiausios kokybės Australijos Alpakos vilną. Alpakos yra mažai alergeniškos ir užtikrina šilumą bei kvėpuojamumą. „Loop“ tekstilė turi lankstymo ir formos lankstumo, o jos 93 plokštės užtikrina, kad jis yra tempiamas ir stiprus. Kilpa pagaminta iš natūralių, atsinaujinančių ir biologiškai skaidžių pluoštų

Projekto pavadinimas : Loop, Dizainerių vardas : Miranda Pereira, Kliento vardas : Daato.

Loop Daugiafunkcinis Įvyniojimas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.