Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Baldai

Sentimenti

Vonios Baldai „Sentimenti“ vonios kambario baldų kolekcija, įkvėpta jausmų ir kartu egzistuojančių emocijų kontrasto, suteikia modernią ir prašmatnią vonios kambario atmosferą. Horizontalios ir vertikalios kontrastingos medienos atraižos įkūnija kontrastingus jausmus ir suteikia vonios kambariams dinamiškumo. „Sentimenti“ kolekcija yra pasirengusi būti visų dydžių vonios kambarių dalis su keturių skirtingų dydžių vonios spintelėmis, kuriose yra stalčių ir spintelių durų, veidrodžių su paslėptu apšvietimu ir veidrodinėmis spintelių durimis.

Projekto pavadinimas : Sentimenti, Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

Sentimenti Vonios Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.