Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vonios Baldai

Soluzione

Vonios Baldai „Soluzione“ vonios baldų kolekcija sukurta remiantis idėja sukurti novatoriškus ir prašmatnius sprendimus, palengvinančius gyvenimą, ramius ir vonios kambarius su asmenybės jausmu. Trijų skirtingų dydžių vonios spintelės su stalčiais ir spintelių durų pasirinkimais yra sujungtos su indų kriauklėmis, kad vonios kambario estetinė esmė būtų iš naujo apibrėžta. Pasirenkamas pusapvalis rankšluosčių pakabos modulis yra novatoriškas rankšluosčių laikymo ir pakabinimo būdas. „Solzione“ kolekcija, kurią galima įsigyti baltais ir antracito spalvos lakais, tikisi pasiūlyti novatoriškus sprendimus vonios kambaryje.

Projekto pavadinimas : Soluzione, Dizainerių vardas : Isvea Eurasia, Kliento vardas : ISVEA.

Soluzione Vonios Baldai

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.