Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Miesto Elektromobilis

Lecomotion

Miesto Elektromobilis Ekologiškas ir ekologiškas „LECOMOTION E-trike“ yra triratis dviratis, padedantis elektra, kurį įkvėpė įmontuoti krepšeliai. LECOMOTION E-triukai yra skirti dirbti kaip miesto dviračių dalijimosi sistemos dalis. Taip pat suprojektuotas taip, kad galėtų lizdus išdėstyti linijoje, kad būtų galima kompaktiškai laikyti daiktus, ir palengvinti daugelio jų surinkimą ir perkėlimą vienu metu per besisukančias galines duris ir nuimamą alkūninį rinkinį. Teikiama pagalba važiuojant pedalais. Galite naudoti kaip įprastą dviratį, su palaikomąja baterija arba be jos. Krovinys taip pat leido gabenti 2 vaikus ar vieną suaugusįjį.

Projekto pavadinimas : Lecomotion, Dizainerių vardas : Natacha Lesty, Kliento vardas : Lesty design.

Lecomotion Miesto Elektromobilis

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.