Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Praustuvas

Serel Wave

Praustuvas SEREL Wave praustuvas užima savo vietą šiuolaikiškuose vonios kambariuose, pasižyminčiuose išskirtinėmis linijomis, funkcionaliais sprendimais ir įspūdinga kokybe. Praustuvas SEREL Wave; nors tai keičia dabartinį dvigubo praustuvo suvokimą su unikalia dubenėlio forma, tai taip pat apima suaugusiojo ir vaiko naudojimą kartu su estetiniu pavidalu. Tai ne tik naudojamas kaip vaikų baseinas, bet ir šlavimo bei batų valymo funkcija, naudojama islamo kultūroje. Bendras požiūris į praustuvo dizainą yra modernizmas ir funkcionalizmas. Šis požiūris daro didelę įtaką dizainui.

Projekto pavadinimas : Serel Wave, Dizainerių vardas : SEREL Seramic Factory, Kliento vardas : Matel Hammadde San. ve Tic A.S Serel Sanitary Factory.

Serel Wave Praustuvas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.