Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Laivo Kontrolės Sistema

GE’s New Bridge Suite

Laivo Kontrolės Sistema GE modulinė laivo valdymo sistema sukurta pritaikyti ir didelius, ir lengvus indus, užtikrinant intuityvų valdymą ir aiškų vaizdinį grįžtamąjį ryšį. Nauja padėties nustatymo technologija, variklio valdymo sistemos ir stebėjimo įtaisai leidžia tiksliai valdyti laivus uždaroje erdvėje ir tuo pačiu sumažinti operatoriui tenkantį stresą, nes sudėtingi rankiniai valdymo įtaisai yra pakeisti nauja jutiklinio ekrano technologija. Reguliuojamas ekranas sumažina atspindžius ir optimizuoja ergonomiką. Visos konsolės turi integruotas griebimo rankenas, skirtas naudoti neapdorotose jūrose.

Projekto pavadinimas : GE’s New Bridge Suite, Dizainerių vardas : LA Design , Kliento vardas : GE.

GE’s New Bridge Suite Laivo Kontrolės Sistema

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.