Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vestuvių Priėmimo Etapas

Depiction

Vestuvių Priėmimo Etapas Gražiai suprojektuotas rinkinys vestuvių priėmimui. Didžiojoje alėjoje svečias pasveikinamas ant minkšto balto kailio kilimo. Pajutę Romos miesto esmę pro vartus, romėnų kolonas, statulą, apvalią tiaros stiliaus krėslą ir didžiulį „Fontana-di-trevi“. Tekančio vandens garsas sukuria raminančią muziką fone sveikinantis ką tik susituokusius. Ne vienas asmuo iš komandos niekada nėra girdėjęs ar matęs tikrosios struktūros ir vis tiek 100% vaizduojantis originalią struktūrą, kuri yra pagrįsta padaryti viską per 20 dienų.

Projekto pavadinimas : Depiction, Dizainerių vardas : Arundhati Subodh Sathe, Kliento vardas : Victrans Engineers.

Depiction Vestuvių Priėmimo Etapas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.