Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prekybos Centras

Fluxion

Prekybos Centras Šios programos įkvėpimas kyla iš skruzdžių kalvų, turinčių unikalią struktūrą. Nors skruzdžių kalvų vidinė struktūra yra labai sudėtinga, ji gali sukurti didžiulę ir tvarkingą karalystę. Tai rodo, kad architektūrinė jo struktūra yra ypač racionali. Tuo tarpu grakščių skruzdžių kalvų arkos viduje pastatyti įspūdingi rūmai, kurie atrodo ypač išskirtiniai. Todėl dizaineris naudoja skruzdės išmintį norėdamas sukurti tiek meninę, tiek gerai pastatytą erdvę, tiek skruzdžių kalvas.

Projekto pavadinimas : Fluxion, Dizainerių vardas : Zhipeng Kang, Kliento vardas : HUAQIAO UNIVERSITY.

Fluxion Prekybos Centras

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.