Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas Ir Auskarai

Droplet Collection

Žiedas Ir Auskarai Juvelyrinių dirbinių kolekcija „Droplet“ semiasi įkvėpimo iš vandens lašelių ramybės ir grožio. Derinant 3D dizainą ir tradicinę darbastalio techniką, tiriamas lašelių susidarymas ant lapo. Poliruotas 925 sidabro apdaila imituoja atspindintį vandens lašelio paviršių, o gėlo vandens perlai taip pat žaismingai integruoti į dizainą. Kiekvienas žiedo ir auskarų kampas parodo skirtingą formą, išlaikant dizainą universalumą.

Projekto pavadinimas : Droplet Collection, Dizainerių vardas : Lisa Zhou, Kliento vardas : Little Rambutan Jewellery.

Droplet Collection Žiedas Ir Auskarai

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.