Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kavos Staliukas

Cell

Kavos Staliukas Šiuo baldu siekiama pagerinti vidaus erdvės kokybę ir estetiką bei kelti vartojimo ir masinės gamybos klausimus. Šį projektą sudaro ląstelės. Kiekviena ląstelė atitinka skirtingą poreikį, skirtingą saugojimo vietą, skirtingo dydžio ir spalvos. Spalvos sąveikauja tarpusavyje ir su erdve, kurioje jos yra. Kavos staliukas galėtų būti ant ratų, kad būtų patogiau judėti. Jei ne ant ratų, kiekvieną langelį galima atskirti nuo kitų ir pastatyti kaip šoninį stalą. Be to, tos pačios spalvos ir dydžio ląstelės gali būti pakartotos ir dedamos ant sienos.

Projekto pavadinimas : Cell, Dizainerių vardas : Anna Moraitou, Kliento vardas : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell Kavos Staliukas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.