Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Biuro Dizainas

Brockman

Biuro Dizainas Efektyvumas ir našumas yra pagrindiniai verslo rutinos aspektai, nes tai yra kasybos versle įsikūrusi investicinė įmonė. Iš pradžių dizainas buvo įkvėptas gamtos. Kitas įkvėpimas, akivaizdus kuriant dizainą, yra pabrėžimas geometrijai. Šie pagrindiniai elementai buvo dizaino priešakyje, todėl buvo vizualiai perteikti pasitelkiant geometrinius ir psichologinius formos ir erdvės supratimus. Išlaikant pasaulinės klasės komercinio pastato prestižą ir reputaciją, stiklas ir plienas sukuria unikalią verslo areną.

Projekto pavadinimas : Brockman , Dizainerių vardas : Catherine Cheung, Kliento vardas : THE XSS LIMITED.

Brockman  Biuro Dizainas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.