Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pritaikomi Papuošalai

Gravity

Pritaikomi Papuošalai Nors XXI amžiuje naujovių diegimui dažnai reikia naudoti aukštąsias šiuolaikines technologijas, naujas medžiagas ar ypač naujas formas, tačiau „Gravity“ įrodo priešingai. Gravitacija yra pritaikomų juvelyrinių dirbinių kolekcija, kurioje naudojami tik sriegiai, labai sena technika, o gravitacija - neišsemiami ištekliai. Kolekciją sudaro daugybė įvairių sidabro ar aukso elementų. Kiekvienas iš jų gali būti susietas su perlų ar akmenų sruogomis ir pakabučiais. Kolekcija įvardija begalybę skirtingų papuošalų.

Projekto pavadinimas : Gravity, Dizainerių vardas : Anne Dumont, Kliento vardas : Anne Dumont.

Gravity Pritaikomi Papuošalai

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.