Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Baro Kėdė

Barcycling Chair

Baro Kėdė „Barcycling“ yra baro kėdė, sukurta sportinėms temoms skirtose vietose. Dviračio balnelio ir dviračio pedalo dėka jis atkreipia dėmesį į baro kėdės dinamiškumo įvaizdį. Sėdynės skeleto ir poliuretano, o sėdynės viršutinė dalis yra padengta rankomis siuvama oda, kūrimas. .Nors poliuretano, natūralios odos ir rankinių siuvimo kokybė minkštumą simbolizuoja ilgaamžiškumą. Skirtingai nuo įprastos baro kėdės, kad kojų atramos padėties pakeisti negalima, barikingas leidžia įvairius pasisėdėjimus laikant pedalus įvairiose vietose.Taigi tai leidžia padaryti ilgesnį ir patogesnį. sėdi.

Projekto pavadinimas : Barcycling Chair, Dizainerių vardas : Ayhan Güneri, Kliento vardas : AYHAN GUNERI ARCHITECTS.

Barcycling Chair Baro Kėdė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.