Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Kalendorius

17th goo Calendar “12 Pockets 2014”

Kalendorius Portalo „goo“ reklaminis kalendorius (http://www.goo.ne.jp) yra funkcinis kalendorius, kurio kiekvieno mėnesio lapas paverčiamas į kišenę, leidžiančią laikyti ir tvarkyti vizitines korteles, užrašus ir kvitus. . Tema yra „Raudona styga“, skirta parodyti ryšį tarp goo ir jo vartotojų. Abu kišenės galai iš tikrųjų laikomi raudonais siūlais, kurie tampa dizaino akcentu. Maloniai išraiškingos formos kalendorius, tinkamas 2014 metams.

Projekto pavadinimas : 17th goo Calendar “12 Pockets 2014”, Dizainerių vardas : Katsumi Tamura, Kliento vardas : NTT Resonant Inc..

17th goo Calendar “12 Pockets 2014” Kalendorius

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.