Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

Pollen

Žiedas Kiekvienas kūrinys yra gamtos fragmento interpretacija. Gamta tampa pretekstu suteikti gyvybę brangakmeniams, žaisdama su faktūrų šviesomis ir šešėliais. Tikslas yra pateikti papuošalą su interpretuojamomis formomis, nes gamta jas suprojektuos savo jautrumu ir jausmingumu. Visi dirbiniai yra gaminami rankomis, kad būtų patobulintos brangenybės faktūros ir ypatumai. Stilius yra grynas, kad pasiektų augalų gyvybės medžiagą. Rezultatas suteikia kūriniui unikalų ir nesenstantį, giliai susietą su gamta.

Projekto pavadinimas : Pollen, Dizainerių vardas : Christine Alexandre, Kliento vardas : Chris Alexxa Jewels.

Pollen Žiedas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.