Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vyno Namas

Crombe 3.0

Vyno Namas „Crombé“ vyninės parduotuvės koncepcijos tikslas buvo, kad klientai patirtų visiškai naują apsipirkimo būdą. Pagrindinė idėja buvo pradėti nuo išvaizdos ir sandėlio, prie kurio vėliau pridėjome lengvumo ir subtilumo. Nepaisant to, kad vynai yra pateikiami originalioje pakuotėje, švarios metalinių rėmų linijos vis tiek garantuoja žinomumą ir perspektyvą. Kiekvienas butelis pakabinamas rėmelyje tokiu pat polinkiu, kokiu someljė jiems tarnautų. 12 m ilgio stove yra šampanai ir spintelės. Vienoje spintelėje klientai gali saugiai laikyti iki 30 butelių.

Projekto pavadinimas : Crombe 3.0, Dizainerių vardas : Five Am, Kliento vardas : FIVE AM.

Crombe 3.0 Vyno Namas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.