Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Tvarus Fotelis

X2Chair

Tvarus Fotelis Sinusinės formos ir medžiagų pasirinkimas sustiprina šios tūkstančio gyvybių turinčios kėdės novatoriškumą. „X2Chair“ yra eksperimentinio projektavimo proceso rezultatas, visiškai priklausomas nuo gaminių paverčiamumo. Sukurtas daugiafunkcinis, šis objektas vadovaujasi visiško pritaikymo koncepcija ir yra ekologiško dizaino išraiška. Estetinis tobulinimas ir suderinamumas su aplinka atranda susitikimo vietą kruopštaus funkcinio tyrimo dėka, kartu su medžiagų tyrimais ir ekologiškais statybos metodais. Informacija: caporasodesign.it - mažiaudaugiau.it

Projekto pavadinimas : X2Chair, Dizainerių vardas : Giorgio Caporaso, Kliento vardas : Giorgio Caporaso Design.

X2Chair Tvarus Fotelis

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.