Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Daugiafunkcis Konstrukcijos Komplektas

JIX

Daugiafunkcis Konstrukcijos Komplektas JIX yra Niujorke įsikūręs vizualiųjų menų kūrėjas ir gaminių dizaineris Patrick Martinez. Jį sudaro maži moduliniai elementai, specialiai suprojektuoti taip, kad būtų galima sujungti standartinius gėrimo šiaudelius, kad būtų sukurta daugybė konstrukcijų. JIX jungtys yra plokščių grotelių, kurios lengvai atsiskiria, susikerta ir užsiblokuoja. Naudodamiesi JIX, naudodamiesi JIX jungtimis ir gėrimo šiaudeliais, jūs galite pastatyti viską - nuo ambicingų kambario dydžio konstrukcijų iki sudėtingų stalo skulptūrų.

Projekto pavadinimas : JIX, Dizainerių vardas : Patrick Martinez, Kliento vardas : Blank Bubble.

JIX Daugiafunkcis Konstrukcijos Komplektas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.