Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Transportavimo Mazgas

Viforion

Transportavimo Mazgas Projektas yra „Transport HUB“, kuris lengvai ir efektyviai susieja aplinkines miesto gyvenvietes su dinamiško gyvenimo širdyje, sukuriant sujungiant įvairias transporto sistemas, tokias kaip geležinkelio stotis, metro stotis, Nilo denis ir autobusų stotis, kartu su kitomis paslaugomis, kuriomis siekiama paversti vieta būti būsimos plėtros katalizatoriumi.

Projekto pavadinimas : Viforion, Dizainerių vardas : Ahmed Khaled, Kliento vardas : COSIGN GROUP , Polygon Design Studio.

Viforion Transportavimo Mazgas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.