Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Vežimėlio Butelių Laikiklis

Baretto

Vežimėlio Butelių Laikiklis Įprasta plastikinė dėžė, pastaraisiais dešimtmečiais naudojama stikliniams buteliams gabenti, tvirta, funkcionali ir verslo komunikacijos priemonė, turi tas pačias savybes mažame ant ratų judančiame bare. Baras, butelių laikiklis kartu su trupučiu stalviršio - viskas sujungiama į vieną objektą, kurį galima išskaidyti begaline spalvų ir prekės ženklų įvairove ir pagamintą iš riboto skaičiaus gabalų. Pakartotinis firminių plastikinių dėžių panaudojimas suteikia jai derlingumo pojūtį, kuris tuo pat metu yra ir modernus. Tai ne tik perdirbimas, bet ir funkcijos aiškinimas.

Projekto pavadinimas : Baretto, Dizainerių vardas : boattiverga studio, Kliento vardas : boattiverga studio.

Baretto Vežimėlio Butelių Laikiklis

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.