Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Robotizuota Transporto Priemonė

Servvan

Robotizuota Transporto Priemonė Tai yra ištekliais pagrįstos ekonomikos tarnybinės transporto priemonės projektas, formuojantis tinklą su kitomis transporto priemonėmis. Viena sistema leidžia susisiekti tarpusavyje, o tai padidina keleivių pervežimo efektyvumą, taip pat padidina efektyvumą dėl judėjimo traukinyje (sumažėja FX faktorius, atstumas tarp transporto priemonių). Automobilis turi nepilotuojamą valdymą. Transporto priemonė simetriška: pigiai pagaminta. Jis turi keturis pasukamus varomuosius ratus ir galimybę judėti atbuline eiga: didelių matmenų manevras. Įlaipinimas pagerina keleivių bendravimą.

Projekto pavadinimas : Servvan, Dizainerių vardas : Dmitry Pogorelov, Kliento vardas : Techman.

Servvan Robotizuota Transporto Priemonė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.