Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lopšys, Supamosios Kėdės

Dimdim

Lopšys, Supamosios Kėdės Lisse Van Cauwenberge sukūrė šį savotišką daugiafunkcį sprendimą, kuris tarnauja ir kaip supamosios kėdės, ir kaip lopšys, kai dvi „Dimdim“ kėdės yra sujungtos. Kiekviena arkliukas yra pagamintas iš medžio su plieninėmis atramomis ir baigtas graikinių riešutų lukštu. Dvi kėdės gali būti pritvirtintos viena prie kitos dviem sėdynėmis, esančiomis po sėdyne, kad būtų suformuotas kūdikio lopšys.

Projekto pavadinimas : Dimdim, Dizainerių vardas : Lisse Van Cauwenberge, Kliento vardas : Lisse..

Dimdim Lopšys, Supamosios Kėdės

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.