Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Visuomenės Informavimo Kampanija

Fight Aids

Visuomenės Informavimo Kampanija ŽIV yra apsuptas daugybės gandų ir dezinformacijos. Šimtai pasaulio paauglių kiekvienais metais užsikrečia ŽIV per neapsaugotą seksą ar dalijimąsi adatomis. ŽIV infekuotoms motinoms gimė daug mažiau paauglių. Šiandien yra vilties, kad žmonės, sergantys ŽIV, niekada net nesusirgs, kaip ir tokie virusai, kaip peršalimas ir gripas. Žmonės, gyvenantys su virusu, turi būti ypač atsargūs ir nerizikuoti (pvz., Turėti neapsaugotą seksą), dėl kurio kiti žmonės gali patekti į ŽIV.

Projekto pavadinimas : Fight Aids, Dizainerių vardas : Shadi Al Hroub, Kliento vardas : American University of Madaba.

Fight Aids Visuomenės Informavimo Kampanija

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.