Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

Sibilo

Žiedas „Sibilo žiedas“ atkreipia dėmesį į paprastumą. Neutralus baltojo aukso tonas tarnauja kaip švarus paviršius, atspindintis brangakmenio spalvą, o perlo įtempimas neleidžia jokiam kitam elementui, galinčiam atkreipti dėmesį iš turmalino - vieno iš geriausių brangakmenių, aptinkamo Brazilijoje, ir pagrindinio elemento. šis papuošalas.

Projekto pavadinimas : Sibilo, Dizainerių vardas : Brazil & Murgel, Kliento vardas : Brazil & Murgel.

Sibilo Žiedas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.