Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Ribota Išskirtinių Vynų Serija

Echinoctius

Ribota Išskirtinių Vynų Serija Šis projektas yra unikalus įvairiais būdais. Dizainas turėjo atspindėti unikalų aptariamo produkto pobūdį - išskirtinį autorinį vyną. Be to, buvo reikalavimas perduoti giluminę produkto pavadinimo reikšmę - aukščiausiasis, saulėgrįžos, nakties ir dienos kontrastas, juodai baltas, atviras ir neaiškus. Dizaino tikslas buvo atspindėti naktį paslėptą paslaptį: naktinio dangaus grožį, kuris mus taip stebina, ir mistinę mįslę, paslėptą žvaigždynuose ir Zodiake.

Projekto pavadinimas : Echinoctius, Dizainerių vardas : Valerii Sumilov, Kliento vardas : SHUMI LOVE DESIGN (TM).

Echinoctius Ribota Išskirtinių Vynų Serija

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.