Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Gatvės Suolas

Ola

Gatvės Suolas Šis suoliukas, suprojektuotas laikantis ekologinio projektavimo strategijų, pakelia gatvės baldus į naują lygį. Lygiai taip pat namuose, miesto ar natūralioje aplinkoje, skysčių linijos sukuria įvairias sėdėjimo galimybes viename suole. Naudojamos medžiagos yra perdirbtas aliuminis pagrindui ir plienas sėdynei, pasirinktas dėl perdirbamų ir patvarių savybių; jo spalva yra ryški ir atspari milteliais dažyta danga, ideali naudoti lauke bet kokioms oro sąlygoms. Sukurta Meksikos mieste Daniel Olvera, Hiroshi Ikenaga, Alice Pegman ir Karime Tosca.

Projekto pavadinimas : Ola, Dizainerių vardas : Diseno Neko, Kliento vardas : Diseño Neko S.A. de C.V..

Ola Gatvės Suolas

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.