Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Golfo Klubo Holas

Birdie's Lounge

Golfo Klubo Holas Golfo klubo holas buvo suprojektuotas ir pastatytas per 6 savaites, atidarymo dieną. Jis taip pat turėjo būti gražus, funkcionalus kaip holas ir tinkamas retkarčiais vykstančioms golfo varžybų apdovanojimų ceremonijoms ir kitiems mažesniems renginiams. Dėl 3-jų pusių stiklinės dėžutės, esančios golfo aikštyno viduryje, šis požiūris atneša žalumynus, dangų ir tam tikrą golfo sąvoką į barą, naudodamas baldų spalvas ir trasos atspindžius mozaikinio veidrodžio užpakalinėje juostoje. Išoriniai vaizdai yra interjero dizaino dalis ir patirtis.

Projekto pavadinimas : Birdie's Lounge, Dizainerių vardas : Mario J Lotti, Kliento vardas : Montgomerie Links Golf Club.

Birdie's Lounge Golfo Klubo Holas

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.