Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Lėkštė

1hand plate

Lėkštė Viena ranka: būkite geresnis serveris. Nešiokite vyno taurę ir lėkštę tik viena ranka. Plokštelė yra lengvo svorio, o jos unikali krevetės forma saugiai glūdi delne. Labai naudinga rengiant įvairius renginius. Vakarėliai, priėmimai, šventės ir dar daugiau. Visada turėkite laisvą ranką, kad galėtumėte dėti naują skanų maistą į lėkštę, laisvą ranką rankoms sukratyti ar tiesiog laisvą ranką gestams. Sužavėkite savo svečius ir leiskite jiems mėgautis staigiu stovėjimo švediško stalo lengvumu.

Projekto pavadinimas : 1hand plate, Dizainerių vardas : ARCHITECT AND MANAGER OF OWN BUSINESS, Kliento vardas : Joannes Petersen.

1hand plate Lėkštė

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.