Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Prožektorius, Salono Šviestuvas

Zen

Prožektorius, Salono Šviestuvas „Zen“ yra naujas ir visiškai pritaikomas prožektorius, patenkinantis bet kokius klientų techninius poreikius, be to, jis suteikia estetinio grožio autentiškam interjero dizainui. „Zen“ yra vienas mažiausių prožektorių rinkoje. Taigi ZEN yra daug geriau integruotas aplinkoje, kurioje jis yra įdiegtas, nesukurdamas ir invaziškai veikdamas. Tai taip pat pasiekiama labai pritaikant spalvoms, natūraliems medžiams ir tt. „Zen“ dizainas paremtas nesenstančiomis formomis, orientuotomis į funkcionalumą ir paprastumą, ieškančiomis ilgalaikio, ramaus ir laisvo grožio grožio.

Projekto pavadinimas : Zen, Dizainerių vardas : Rubén Saldaña Acle, Kliento vardas : Arkoslight.

Zen Prožektorius, Salono Šviestuvas

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.