Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pritaikomų Juvelyrinių Dirbinių Sąvoka Yra Juvelyrikos

Jewel Box

Pritaikomų Juvelyrinių Dirbinių Sąvoka Yra Juvelyrikos „Jewel Box“ yra pritaikomų juvelyrinių dirbinių koncepcija, pagrįsta žaislų plytų, tokių kaip „lego“, naudojimu. Laikydamiesi šio principo, jūs galite padaryti, anuliuoti ir perdaryti kiekvieną kartą kitą papuošalą! „Jewel Box“ yra ir gatavų dėvėti, ir papuošalų su brangakmeniais ar papuošalų, skirtų takams. „Jewel Box“ kūrimas, kaip atvira koncepcija, niekada nesibaigs: mes galime toliau kurti naujas formas ir naudoti naujas medžiagas. „Jewel Box“ kiekviename sezone leidžia kurti drabužių madą dengiančias spalvų ir raštų plokšteles.

Projekto pavadinimas : Jewel Box, Dizainerių vardas : Anne Dumont, Kliento vardas : Anne Dumont.

Jewel Box Pritaikomų Juvelyrinių Dirbinių Sąvoka Yra Juvelyrikos

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.