Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Žiedas

The Empress

Žiedas Fantastiškas grožio akmuo - piropas - pati jo esmė suteikia didingumo ir iškilmingumo. Tai yra grožio ir unikalumo akmuo atpažino vaizdą, kuris yra skirtas ateityje apdaila. Reikėjo sukurti unikalų akmens rėmą, kuris jį neštų į orą. Akmuo buvo ištrauktas už jo laikančio metalo. Ši formulė - jausminga aistra ir patraukli jėga. Buvo svarbu išlaikyti klasikinę koncepciją, palaikant šiuolaikinį papuošalų suvokimą.

Projekto pavadinimas : The Empress, Dizainerių vardas : Victor A. Syrnev, Kliento vardas : Uvelirnyi Dom VICTOR.

The Empress Žiedas

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.