Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) unikalus dizainas 2) platus nerūdijančio plieno panaudojimas 3) rankiniu būdu išpūstas stiklas, skirtas maksimaliam dūmų ir skysčio kontaktui 4) purkštuvas tarpiklio gale, kad būtų dar daugiau kontaktų su dūmais / skysčiu 5) vožtuvas gali būti pakeistas antra žarna 6) tabako dubuo yra suformuotas taip, kad ilgiau rūkytų, tačiau apsaugo nuo tabako perkaitimo, tabakas neprivalo išsitempti. 7) visos jungtys yra atsukamos ir hermetiškos. 8) žarna iš maistinio silikono, skirtingai nei tradicinės žarnos, ją galima gausiai plauti nėra rūdijimo ar puvimo pavojaus, silikonas nesugeria kvapiųjų medžiagų

Projekto pavadinimas : Shapes hookah, Dizainerių vardas : Shapes, Forta Group llc, Kliento vardas : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

Šis geras dizainas yra dizaino apdovanojimo laureatas pakuočių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų pakuočių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.