Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sagė

Chiromancy

Sagė Kiekvienas žmogus yra unikalus ir originalus. Tai akivaizdu net modeliuose ant mūsų pirštų. Nubrėžtos linijos ir mūsų rankų ženklai taip pat yra gana originalūs. Be to, kiekvienas asmuo turi daugybę akmenų, kurie yra jiems artimos kokybės ar sujungti su asmeniniais įvykiais. Visos šios savybės mąstančiam stebėtojui suteikia tiek daug pamokančių ir patrauklių, kad leidžia kurti individualizuotus papuošalus, paremtus šiomis linijomis ir atskirų daiktų ženklais. Tokie papuošalai ir papuošalai - sudaro jūsų asmeninio meno kodą

Projekto pavadinimas : Chiromancy, Dizainerių vardas : Victor A. Syrnev, Kliento vardas : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy Sagė

Šis puikus dizainas yra aukso dizaino apdovanojimo laureatas apšvietimo gaminiuose ir apšvietimo projektų dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti auksinius apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, norėdami atrasti daugybę kitų naujų, inovatyvių, originalių ir kūrybingų apšvietimo produktų bei apšvietimo projektų dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.