Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Sagė

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis

Sagė Objekto charakteris ir išorinė forma leidžia pakeisti naują ornamento dizainą. Gyvoje gamtoje vienas laikotarpis pasikeičia į kitą. Po pavasario eina žiema, o rytas ateina po nakties. Taip pat keičiasi spalvos, taip pat atmosfera. Šis vaizdų pakeitimo, kaitaliojimo principas iškeliamas į „Asia Metamorphosis“, kolekcijos, kurioje yra dvi skirtingos būsenos, du nesuvaržyti vaizdai, atspindintys vieną objektą, puošmenas. Kilnojamieji konstrukcijos elementai leidžia pakeisti ornamento pobūdį ir išvaizdą.

Projekto pavadinimas : "Emerald" - Project Asia Metamorphosis, Dizainerių vardas : Victor A. Syrnev, Kliento vardas : Uvelirnyi Dom VICTOR.

"Emerald" - Project Asia Metamorphosis Sagė

Šis nuostabus dizainas yra sidabro dizaino apdovanojimo laimėtojas mados, drabužių ir drabužių dizaino konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti sidabro apdovanojimus pelniusių dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų mados, drabužių ir drabužių dizaino darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.