Dizaino žurnalas
Dizaino žurnalas
Pakabinama Šviesa

Prometheus ILight

Pakabinama Šviesa Projektas užfiksuoja momentą, kai Prometėjas pavogė žinias iš dievų, kad jis galėtų jais pasidalinti su žmonija. Jis skirtas tarnauti kaip apsauginis apvalkalas. Iš sferos sklindanti šviesa yra šilta, nes ji yra tik maža dalis. Kubas vaizduoja šaltinį, pačius Dievus ir yra sumontuotas su šviesos diodų juosta, sukuriančia šaltą šviesą, ribą tarp dviejų egzistavimo ir suvokimo lygių.

Projekto pavadinimas : Prometheus ILight, Dizainerių vardas : Ionut Sur, Kliento vardas : Ionut Sur.

Prometheus ILight Pakabinama Šviesa

Šis puikus dizainas yra bronzinio dizaino apdovanojimo laimėtojas architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo konkurse. Neabejotinai turėtumėte pamatyti bronzos apdovanojimą pelniusį dizainerių dizaino portfelį, kad atrastumėte daugybę kitų naujų, novatoriškų, originalių ir kūrybingų architektūros, pastatų ir konstrukcijų projektavimo darbų.

Dienos dizainas

Nuostabus dizainas. Geras dizainas. Geriausias dizainas.

Geri dizainai sukuria vertę visuomenei. Kasdien pristatome specialų dizaino projektą, kuris demonstruoja dizaino kompetenciją. Šiandien mums malonu pristatyti apdovanojimus pelniusį dizainą, kuris daro teigiamą įspūdį. Kasdien pristatysime daugiau puikių ir įkvepiančių dizainų. Būtinai apsilankykite pas mus kasdien, kad galėtumėte pasidžiaugti naujais geriausio dizaino gaminiais ir didžiausių dizainerių projektais visame pasaulyje.